emmoto

Augstā ūdens koncentrācija cilvēka audos (līdz pat 80%) palīdz pārraidīt skaņu. Pateicoties japāņu zinātnieka Masaru Emoto pētījumiem ar mūzikas ietekmi uz ūdeni, mēs varam iegūt objektīvu priekšstatu par spēcīgu, apkārtējo pasauli pārveidojošu mūzikas energoinformatīvas ietekmes spēju.

Masaru Emoto eksperimenti ar dažādas mūzikas ietekmi uz ūdeni parādīja, ka viena veida mūzikas ietekmes rezultātā uz parastu ūdeni veidojas dažādas sešstūra kristāla struktūras. Šo skaņdarbu īpatnība ir to muzikālās izteiksmes, ritma un skaņas atbilstība harmonijas principiem – strukturālās uzbūves likumiem un attīstības procesu ritmiem, kas raksturīgi pasaules kārtības pamatprincipiem visās to izpausmēs.

Tā ir klasiskā mūzika, īstena tautas mūzika, tāpat arī senie dziedājumi un austrumu mantras. Saskaņojot mūs ar dzīves harmoniju, šī mūzika spēj dziedināt mūsu ķermeni un dvēseli, piepildīt ar enerģiju un radošo aktivitāti.

Ja jūs dodat priekšroku šādai mūzikai, jūsu apziņa, iekšējā pasaule ir noskaņota uz harmoniju, radošumu, veselību un attīstību.

Citas mūzikas ietekmē parastā ūdenī kristāliskās struktūras neveidojas vispār, savukārt iepriekš labi noformējusies kristāliskā struktūra – izjūk.

Šāda destruktīva parādība raksturīga izkropļotai mūzikai: visu veidu rok-mūzikai, džezam, tango, fokstrotam, blūzam, soul-mūzikai, kas izjauc ritma un skaņas harmoniju, raksturīgu cilvēka dzīvei, dabai, Visumam.

Piemēram, ja kolbu ar ūdeni novietoja pie skaļruņiem un atskaņoja Mocarta un Bēthovena simfonijas, kristāli ieguva skaistas, pareizas figūras ar izteiktiem “stariņiem”. Toties smagais roks pārvērta šos kristāliņus neglītās, saraustītās plēksnēs.

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s