sirius3

Izvilkumi no diktātiem, dotiem caur Lielās Baltās Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu

(Vēstījumi publicēti: http://www.siriu-ru.net, http://www.sirius-riga.lv, kā arī “Gudrības Vārds” grāmatu sērijā apgādā SolVita.)

kuthumi

Mācība par nepieciešamību uzturēt tīrus jūsu zemākos ķermeņus

Iemīļotais Kuthumi

  1. jūlijs 2007. gads

Visiem jūsu ķermeņiem ir nepieciešama pareiza kopšana. Jūsu fiziskajam ķermenim ir jāsaņem pareizs, pilnvērtīgs uzturs. Un jo augstākas ir barības vibrācijas, jo mazāk barības jums vajag.

Jūsu emociju ķermenim ir vajadzīga barošana ar smalkajām enerģijām, kas nāk no Augstākajām pasaulēm. Jūsu emociju ķermenim pastāvīgi ir vajadzīgs papildinājums ar smalko enerģiju. Jūs mēģināt remdēt jūsu emociju ķermeņa izsalkumu, barojot to ar surogātiem, kas sastāv no nekvalitatīvas mūzikas un televīzijas raidījumu skatīšanās. Jūs piesārņojat jūsu emociju ķermeni, pastāvīgi noliekot to nelabvēlīgos apstākļos, kādi ir jūsu pasaulē. Pacentieties norobežot sevi no skaņām, kas nāk no visām pusēm. Pietiek vienu stundu dienā klausīties radio vai skatīties televizoru, lai laupītu sev saskarsmes iespēju ar Augstākajām pasaulēm uz mēnesi.

Viena izdzerta alkohola glāzīte vai izsmēķēta cigarete nedod jums iespēju vairākas dienas pacelties līdz augstākajām ēteriskajām oktāvām. Jūs esat spiesti pastāvīgi atrasties astrālā plāna līmeņos, jo kā ar virvēm esat piesējuši sevi pie tā ar saviem postošajiem ieradumiem.

Uzmanīgi paanalizējiet, ar ko jūs piepildāt jūsu mentālo ķermeni. Cik ilgu laiku jūs pavadāt, skatoties bezgalīgās ziepju operas un sarunājoties ar cilvēkiem? Nebaidieties palikt vienatnē ar sevi. Mācieties klausīties klusumu un izbaudīt vientulību.

Ir jātiek pieņemtiem likumdošanas aktiem pret tiem, kas mēģina apdullināt pasauli ar saraustīta ritma skaņām. Katrs, kuram patīk klausīties rokmūziku vai jebkādu citu mūziku ar nepareizu ritmu, pazemina apkārtējās telpas vibrācijas daudzu jūdžu apkārtnē. Šim huligānismam ir jādara gals.

Ja jūsu izdzertais alkohols un izsmēķētā cigarete pazemina tikai jūsu vibrācijas un to cilvēku vibrācijas, kuri dzīvo ar jums kopā, tad dārdoša mūzika ietekmē cilvēku tūkstošus. Un ja jūs zinātu, kādas ir šī huligānisma sekas jūsu smalkajiem ķermeņiem, tad pirmais, ko jūs izdarītu, jūs uz visiem laikiem aizliegtu jūsu bērniem klausīties šādu mūziku.

Ir ļoti vienkārši līdzekļi, kas ļauj ātri pacelt fiziskā plāna vibrācijas, un viens no šiem līdzekļiem ir aizliegums klausīties skaļu mūziku.

Jūs pat nevarat iedomāties, kādu ietekmi uz jums atstāj mūzika. Katru nakti es eju pie savām ērģelēm un, Dieva iedvesmots, spēlēju burvīgas melodijas. Ir ļoti maz cilvēku, kas atnāk uz manu mītni, lai paklausītos šo mūziku. Un vēl mazāk cilvēku ir spējīgi savā nomoda apziņā atkārtot šo mūziku, pierakstīt to notīs un uzdāvināt pasaulei.

Ak, kā es vēlētos, lai saskaņa ar Augstākajām pasaulēm būtu jums pieejama caur tās mūzikas klausīšanos, ko es spēlēju uz savām ērģelēm.

Un ja jūs dienas laikā esat bijuši pakļauti jūsu šausmīgās mūzikas ietekmei, pat īslaicīgi dzirdot to transportā vai veikalā, tad tajā naktī jūs jau vairs neesat spējīgi pacelties tajās oktāvās, kurās dzirdamas manas ērģeles.

Mācība par to, kā jums ir jārīkojas savā dzīvēmaitreija

Kungs Maitreija

  1. jūnijs 2008. gads

Jūs nevarat pavirzīties savā Ceļā tālāk par noteiktu robežu, kamēr neatbrīvosieties no galvenajām nepilnībām un kaitīgajiem ieradumiem, kas pavada cilvēci šajā tās attīstības posmā. Es runāju par alkohola, narkotiku, nikotīna lietošanu, paradumu klausīties saraustītus mūsdienu mūzikas ritmus un lietot pārtiku ar zemām vibrācijām, ieskaitot gaļu.

Līdz tam laikam, kamēr jūs neatbrīvosieties no šiem savas dzīves „jaukumiem”, jūs nespēsiet pavirzīties tālāk evolūcijas ceļā. Jo šīs apdullinošās vielas un enerģijas ietin jūs kā valgos, un jūs nevarat paiet.

 

kumara

Notiek tieši tas, ko jūs varat pieļaut savā apziņā

Sanats Kumara

  1. jūnijs 2005. gads

Maiga mūzika, saskarsme ar dabu spēj atstāt daudz pozitīvāku ietekmi uz bērna dvēseli nekā jūs spējat iedomāties. Un tieši tāpat, kad jūs nerūpējaties par to, kādu mūziku klausās jūsu bērni un kādā kompānijā viņi pavada savu brīvo laiku, tad ar to pašu jūs radāt savu nākamo problēmu cēloņus.

Aizvāciet no savas dzīves visu nevajadzīgo, to, bez kā jūs varat eksistēt, un jums radīsies daudz brīva laika garīgajai attīstībai, saskarsmei, meditācijām.

elmorija

Es ieiešu jūsu svētnīcās un darbošos caur jums

Iemīļotais El Morija

  1. aprīlis 2005.gads

90% no visas modernās industrijas strādā tumsas spēku enerģētisko vajadzību apmierināšanai. Vai jūs esat kaut kad par to padomājuši, mīļotie? Jums šķiet nekaitīgi, ja jūs ejat uz rokmūzikas koncertu vai atļaujaties skatīties šausmu filmas, ziepju operas, filmas, kas veicina vardarbības propagandu.

Jums šķiet nekaitīgi, ja jūs, sekojot modei, pērkat jums nevajadzīgas lietas un priekšmetus. Katra lieta, ko jūs iegādājaties, nes sevī noteiktas vibrācijas. Ir lietas, kas nes sevī Gaismu, bet ir lietas, kas atņem jūsu Gaismu. Vai jūs padomājat par to, kad nedievišķu lietu iegādei tērējat savu naudu, kas ir cits jūsu Dievišķās Enerģijas ekvivalents?

marija

Es saucu jūsu apziņu augšup

Iemīļotā Māte Marija

  1. jūlijs 2009. gads

Kad jūs ieslēdzat skaļu mūziku ar saraustītu ritmu, elementāļi un eņģeļu pulki panikā pamet to zonu, kur dzirdama šī šausmīgā mūzika. Līdzsvars tiek izjaukts tādā mērā, ka neviena no būtnēm, kuru pienākumos ietilpst uzturēt kārtību smalkajā plānā, vairāku dienu garumā nevar ieiet tajā zonā, kur skanēja šī mūzika. Tā kā jūs ieslēdzat mūziku katru dienu, tad jūsu pilsētas un apdzīvotās vietas līdzinās tuksnešiem: visi smalkās pasaules iemītnieki ir pametuši šos tuksnešus un nevar sniegt jums palīdzību.

Mēs jums lielākoties palīdzam caur elementāļu valstību, caur gaisa, uguns, ūdens un zemes stihijām. Ar savu uzvedību jūs liedzat mums iespēju sniegt jums palīdzību.

 

Piepildiet jums apkārtesošo telpu ar pilnīgiem paraugiem

Elohims Apolons

  1. decembris 2009. gads

Viss jūsu dzīvē ir atkarīgs no tā, kādus spēkus jūs uzturat savā apkārtnē, kam jūs dodat priekšroku. Ja jūs pastāvīgi staigājat melnā sēru apģērbā ar nāves un elles simbolu attēliem, klausāties skaļu mūziku ar nepareizu ritmu, tad es jums garantēju, ka vairāku kilometru rādiusā ap jums nespēs atrasties ne elementāļi, ne eņģeļi, un vēl jo vairāk ne es pats.

Tikai daiļums, tikai pilnīgi, Dievišķi paraugi spēj izvilkt cilvēces apziņu no dūksnāja.

Dievišķu paraugu vibrācijas, kas ir pilnīgas, atstāj ietekmi uz visu izplatījumu. Tāpat kā lūgšanām piesātināta ikona spēj apsargāt telpu, tieši tāpat telpu spēj apsargāt Dievišķi paraugi katrā mākslas jomā.

kuaņiņ 

Jums nepieciešama imunitāte pret ļaunumu

Iemīļotā Kuaņ Iņ

  1. marts 2005. gads

Vibrācijas, kas ir 18. – 19. gs. krievu komponistu mūzikā un krievu mākslinieku gleznās, ir spējīgas neitralizēt nāves vibrācijas, kas ieviestas jūsu apziņā ar televīzijas raidījumu skatīšanos un tās mūzikas klausīšanos, kas aizpilda Krievijas telpu pēdējā laikā.

Sargājiet jūsu bērnus no televīzijas raidījumu skatīšanās, no rokmūzikas klausīšanās. Ticiet man, tas ļaunums, ko neapzināti saņem viņu dvēseles, nav salīdzināms ar to labumu, ko dod jūsu moderno plašsaziņas līdzekļu lietošana.

Izmantojiet jebkuru iespēju būt dabā. Pavadiet laiku dabā. Bet ne ar šašliku mūzikas un reklāmas pavadījumā, kas skan no radiouztvērēja.

Klausieties dabas skaņas. Skatieties uz putniem un kokiem. Vērojiet mākoņus. Klausieties klusumu.

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s