2014.gada 25. oktobrī 15.00 Rīgā aicinām uz gājienu par atbalstu tradicionālajai ģimenei

gimene

Ģimene ir sabiedrības un valsts balsts. Tā ir šūniņa, no kuras veselības, tikumiskās skaidrības veidojas visas valsts veselība un dzīvotspēja. Viendzimuma laulības, nepilnas ģimenes, seksuālas perversijas, par ko arvien biežāk dzirdam no visām pasaules malām, grauj izpratni par patieso ģimenes nozīmi un vērtību. Zem demokrātijas lozunga sabiedrībā tiek ieviesti nepareizi, degradējoši uzvedības un domāšanas modeļi.

Biedrība «Mūsu bērni» sestdien, 25.oktobrī, rīkos gājienu tradicionālās ģimenes atbalstam. Tajā aicināts piedalīties ikviens, kas atbalsta tradicionālās ģimenes vērtības. Dalībnieki iecerējuši draudzīgā un pozitīvā atmosfērā plkst. 15:00 doties gājienā no Kongresu nama līdz Brīvības piemineklim gar Saeimu, aicinot apvienoties ar tiem tūkstošiem vecāku Vācijā, Francijā, Anglijā, Šveicē, Polijā u.c., kas līdzīgās akcijās cenšas aizsargāt ģimeni un tradicionālas vērtības no iznīcinošās “genderdomāšanas”, seksuālās dzimumaudzināšanas programmām, „juvenālās justīcijas” un citām tendencēm, kas vērstas uz tradicionālas ģimenes nozīmes iznīcināšanu.

Tā kā Starptautiskā sabiedriskā kustība “Par tikumību!” iestājas par nepieciešamību atjaunot augstas tikumības un morāles normas sabiedrībā un ģimene viennozīmīgi ir pamatu pamats vērtību izpratnei, arī mēs atbalstam šo gājienu un aicinam ikvienu pievienoties, lai paustu savu atbalstu nepieciešamībai iestāties par ģimeni kā sabiedrības visaizsargājamāko daļu!

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s