Iznākusi grāmata “Grēku nožēlošana glābs Krieviju. Par cara ģimeni”

gramata

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā autoru kolektīva uzrakstīto grāmatu “Grēku nožēlošana glābs Krieviju. Par cara ģimeni” latviešu valodā. Grāmata veltīta Krievijas pēdējam imperatoram Nikolajam II Romanovam un viņa ģimenei. Šajā darbā autores ir sniegušas objektīvu skatījumu uz notikumiem Krievijā pirms gadsimta, pamatojoties uz tā laika dokumentiem un laikabiedru atmiņām. Sniegts ieskats Romanovu dinastijas pirmsākumu vēsturē un 20. gs. sākuma notikumos Krievijā. Ar dziļu cieņu un pietāti aprakstīta cara ģimenes dzīve, bērni un viņu audzināšana, detalizēti raksturots katrs ģimenes loceklis. Lasītājs var gūt pilnīgu priekšstatu par šīs ģimenes ļoti augstajām morālajām īpašībām, bezgalīgo Tēvzemes mīlestību un uzticību Dievam.

Grāmatā aprakstīta arī traģiskā visas cara Nikolaja II ģimenes nošaušana 1918. gadā un skaidri norādīts, ko Krievijas tautai, kas apzināti vai neapzināti to pieļāva, nozīmēja šis noziegums: gadsimtu ilgas nebeidzamas ciešanas, kari, miljonu upuri, kad tauta novirzījās no Dieva paredzētā ceļa: sabiedrības attīstības uz augstāko garīgo un tikumisko principu pamata garīgi apgaismota cara vadībā.

Grāmatā arī norādīts, kā Krievijai var no jauna pavērties gaišais attīstības ceļš: katram sabiedrības loceklim savā sirdī ir jānožēlo pastrādātie grēki un noziegumi. Tautai ir jāatgriežas pie Dieva.

Grāmata domāta plašai lasītāju auditorijai. Tā palīdzēs labāk saprast gan gadsimtu senos vēsturiskos notikumus, gan mūsu dienās notiekošo kā pagātnes kļūdu sekas. Bet pats galvenais – saskatīt iespēju nožēlot pagātnes kļūdas, lai atgrieztos uz Dievišķa attīstības ceļa nākotnē.

Grāmata “Grēku nožēlošana glābs Krieviju” ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.
To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu)

Plašāks raksts ar video materiāliem par Krievijas pēdējo caru Nikolaju II Romanovu, par kuru joprojām tiek tiražēts tik daudz puspatiesību vai pat atklātu melu, pieejams šeit: https://tikumiba.net/saistitie-raksti/elizabete-fjodorovna-diza-mate/nikolajs-ii-romanovs/

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s