Starptautiskās sabiedriskās kustības „PAR TIKUMĪBU!” II kongress

plakats kongresam
2015. g. 6. jūnijā Rīgā, Latvijā notiks nozīmīgs pasākums: Starptautiskās sabiedriskās kustības
„PAR TIKUMĪBU!” II kongress! 

Pagājušā gada laikā mēs spējām organizēt darbu visos reģionos, kur dzīvo mūsu aktīvisti. II kongresa uzdevums būs pastiprināt mūsu Kustības starptautisko klātbūtni un tās autoritāti starptautiskā līmenī. Jūs zināt, ka šobrīd daudzi pasaules masu mediji kultivē viedokli par valstu un tautu savstarpēju pretstāvi, uztur spriedzi, veido agresoru tēlus, kas tiecas izraisīt karu. Mēs varam kopīgiem spēkiem dot savu ieguldījumu šīs situācijas mainīšanā, draudzības saišu nostiprināšanā starp dalībvalstīm. Ar kongresa delegātiem mēs apspriedīsim arī mūsu aktuālos jautājumus.

Galvenā tēma, kas kā sarkans pavediens vīsies cauri visās uzstāšanās un kongresa notikumos, būs tēma par patiesu Brīvību tās Dievišķajā izpratnē: brīvību no jebkādām nekvalitatīvām mūsu pasaules izpausmēm, brīvību darboties saskaņā ar augstāko Tikumisko likumu.

1
Mēs aicinām Starptautiskās sabiedriskās kustības “PAR TIKUMĪBU!” II kongresā piedalīties visus kustības dalībniekus!
Mēs esam šajā laikā šeit, Latvijā, lai domātu un rūpētos ne tikai par savu mirkļa labsajūtu, bet lai rūpētos un domātu par mūsu bērnu nākotni, par Latvijas un pasaules sabiedrības nākotni, galu galā par to, kādā pasaulē mēs paši nākamajā reizē piedzimsim, tātad par savu personīgo nākotni!
Tāpēc Starptautiskās sabiedriskās kustības “PAR TIKUMĪBU!” II kongress nevar būt izklaides pasākums, uz ko nākt tad, ja tas sola kaut ko ausij vai acij tīkamu. Mūsu kongress būs tas labais darbs, ko mēs katrs un visi kopā varam ieguldīt, lai iekustinātu sabiedrisko domu sabiedrības dzīves atveseļošanas virzienā.
Starptautiskās sabiedriskās kustības “PAR TIKUMĪBU!” Latvijas grupa ir uzņēmusies atbildīgo un grūto pienākumu noorganizēt un novadīt šo kongresu, tāpēc aicinām visus kustības dalībniekus būt aktīviem un līdzdalīgiem kongresa norisē.
Aicinām pieteikties par kustības dalībniekiem visus, kam tikumības principi un dzīve saskaņā ar sirdsapziņu nav vienaldzīga, kas vēlas būt optimisti un pieredzēt Latvijas un citu tautu atdzimšanu labākas un tīrākas dzīves jaunradei!
2

Kongresa dalībnieku iepriekšējā reģistrācija sākas 7. aprīlī.

Kongress notiks 6. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 19:00 koncertzālē „Rīga” Akadēmijas laukumā 1 (Latvijas Zinātņu akadēmija).  Kongresa dalībnieku reģistrācija sāksies no plkst. 10:30.

Informācija par reģistrēšanos dalībai kongresā

Lai apliecinātu savu vēlēšanos piedalīties kongresā, lūdzam zemāk prasītos anketas datus nosūtīt uz adresi: tikumiba@gmail.com

  1. Vārds, uzvārds,
  2. Telefona numurs,
  3. E-pasta adrese,
  4. Vai vēlaties piedalīties ekskursijā pa Vecrīgu (jā/nē).
  5. Papildinformācija, ja tādu vēlaties sniegt organizatoriem.

 

liliya_170 Ieeja ar liliju ziediem – brīnišķo gaismas, skaidrības, cēluma un visu tikumu simbolu! 

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt:

26767444  – Iluta

26342618  – Līga

26406405  – Lauma

 

Aicinājums atsaukties brīvprātīgos palīdzībai organizatoriskajos darbos!

Mīļi aicinām pieteikties tos, kas var un vēlas piedalīties un palīdzēt daudzajos organizatoriskajos darbos gan kongresa sagatavošanas laikā, gan arī visu kongresa norišu nodrošināšanā 6. jūnijā! Atsaucīgos interesentus lūdzam sazināties ar Veroniku Lāci: tel. 29570036.

Vēl kāda svarīga ziņa!

 3

  1. gada 31. martā SSK „Par Tikumību!” koordinācijas padomes sēdē par kustības viceprezidenti tika ievēlēta Veronika Lāce.

Kustības viceprezidenta pienākumos ietilpst organizatoriskas funkcijas starptautisko attiecību jomā.

 liliya_lenta_350

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s