Aicinājums parakstīties!

a“Nožēlojama ir tāda izglītība, kas nepāriet tikumībā un dievbijībā. Jo kas gan ir izglītība bez tikumības. Kurš gūst panākumus zinātnēs, bet atpaliek labos tikumos, tas vairāk atpaliek nekā iegūst. Līdzīgi kā dārgakmeņus iestiprina nevis svina, bet zelta ietvarā, kas tiem piešķir īpašu mirdzumu, tāpat arī zināšanām jāsavienojas nevis ar izlaidību, bet ar tikumību, un tad palielinās gan zināšanu pašu, gan tikumības skaistums. Ja tām vēl pievienojas patiesa dievbijība, tad rodas pilnība.”

J.A.Komenskis, čehu filosofs, pedagogs, teologs.

Lūdzam atbalstīt un virzīt turpmākai izskatīšanai Saeimas deputātes J.Stepaņenko uz sabiedrības tikumiskajām vērtībām un Latvijas Republikas Satversmē un likumos balstīto likumprojektu !

Iespēja parakstīties iniciatīvai:

https://www.change.org/p/latvijas-republikas-saeimas-deput%C4%81ti-l%C5%ABdzam-atbalst%C4%ABt-un-virz%C4%ABt-turpm%C4%81kai-izskat%C4%AB%C5%A1anai-saeimas-deput%C4%81tes-j-stepa%C5%86enko-uz-sabiedr%C4%ABbas-tikumiskaj%C4%81m-v%C4%93rt%C4%ABb%C4%81m-un-latvijas-republikas-satversm%C4%93-un-likumos-balst%C4%ABt%C4%ABto-likumprojektu?just_created=true&lang=en-GB

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s