Galvenais cīņaslauks ir sevī

Kalvis Zalcmanis – kino operators un bijušais Latvijas Kultūras akadēmijas profesors (citāts no intervijas D.Žogotas grāmatā “Manas Latvijas Gaismas cilvēki”) :

18338Galvenais cīņaslauks mums visiem ir sevī. Mūsu tauta pašlaik ir augstākajā cīņas fāzē, kad mums vairs nav tik daudz jācīnās ar ārējiem ienaidniekiem, bet katram jāuzvar zemiskais sevī, lai uzvarētu tas, kas mūsos ir no Dieva. Galvenais uzdevums mums šobrīd ir uzvarēt sevi un kļūt par garīgu nāciju. Mums ir jādod prioritāte dievišķajam, kas katrā no mums ielikts. Ir jāpanāk, lai valsts līmenī prioritāte tiktu piešķirta kultūrai, jo tikai kultūra dara stipras tautas un valstis.

Tieši tāpēc, ka pašlaik ir tik ārkārtīgi spēcīga tumsa, šī izšķirīgā stunda sitīs un Gaisma uzvarēs. Tas ir Kosmosa evolūcijas likums.

Kā dēļ mēs vispār šeit, uz Zemes, esam nākuši? Viens no iemesliem – tāpēc, ka mums ir jāattīsta SIRDS GUDRĪBA. Jo intelekts, kuru mēs pašlaik arvien spožāk cenšamies parādīt, ir tas, kas ievedis pasauli absolūtā strupceļā. Par sirdi, kurā ir ielikta Lielā Gudrība, kur slēpjas visa īstā izziņa, vispār netiek domāts. Nākamais laikmets, kas nāk aiz šī, ir Sirds laikmets, kurā cilvēka sirds būs noteicēja, nevis viņa prāts un intelekts. Mums sava domāšana no šauri egocentriskas jau tagad ir jāorientē uz vispārcilvēcisku. Mums ir jāpaceļ vibrāciju līmenis, līdzīgi kā to tauta izdarīja Atmodas laikā, tikai tagad mums tas jādara ikdienā. Mums ir jāmācās sevi ziedot. Jo, viennozīmīgi, mēs neesam nākuši uz Zemes, lai labi dzīvotu fiziski, bet gan lai attīstītu savu Garu un Patiesības meklējumos tuvotos Dievam. Jo tas, kas visu mūžu būs meklējis Patiesību, kaut arī to līdz galam nebūs atradis, viņs būs bijis Ceļā. Tas, ko cilvēks būs ieguvis šajā dzīvē, viņam noderēs, atnākot nākamreiz uz Zemes.

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s