Iznākusi grāmata “Mūzikas noslēpumi”

muzikas-nosl_650

Izdevniecības Sol Vita apgādā iznākusi grāmata “MŪZIKAS NOSLĒPUMI” – rakstu krājums, kura autores ir Tatjana Mikušina un Jeļena Iļjina un kas aizsāk jaunu sēriju “Garīgi tikumiskā kultūra”.

Visu mūsu dzīvi pavada skaņas un mūzika. Tās kvalitāte tieši un būtiski ietekmē visu turpmāko cilvēces evolūcijas gaitu. Kāda kvalitāte ir mūzikai, kas nepārtraukti skan mūsu dzīvē: veikalos, kafejnīcās, televīzijas pārraidēs un no radiouztvērējiem?… Mūzika spēj dziedināt, bet var arī iznīcināt.

Šajā rakstu krājumā atklāti daži mūzikas noslēpumi. Kad mēs zinām, kā mūzika ietekmē mūs un mūsu apkārtējo pasauli, mēs varam apzināti likt lietā šīs zināšanas un reāli mainīt savu dzīvi! Mēs varam izvēlēties mūziku, kas mūs ietekmē labvēlīgi, dziedina un atveseļo, dara laimīgākus un garīgi bagātākus, un mēs varam izvēlēties arī tieši pretējo – tādu, kas sagrauj mūsu psihi, padara mūs atkarīgus no nepārtrauktas neharmoniskas mūzikas atskaņošanas un pamazām pārvērš mūs par biorobotiem, laupot mums iespēju būt brīviem un radošiem savas laimes kalējiem.

Grāmata “MŪZIKAS NOSLĒPUMI” ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās, kā arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu) un tās mājaslapā http://www.solvitasgrāmatas.lv. Izdevniecībā ir iespējams iegādāties arī citas T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

adrese: Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

 

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s