Mūzikas ietekme uz cilvēka auru

aura3

 

Aura – tas ir cilvēka enerģētiskais lauks jeb biolauks. Kaut arī dažādās senajās reliģijās un filosofijās auras pastāvēšana bija zināma jau gadu tūkstošiem, tomēr zinātne šai parādībai interesi pievērsa tikai pēc zinātnieku S. un V. Kirlianu izgudrotā fotoaparāta, ar kura palīdzību varēja fiksēt dzīvu būtņu, augu un pat priekšmetu elektromagnētisko lauku. Mūsdienās jau pastāv dažādi sarežģīti kompjūterdiagnostikas veidi, kuru pamatā ir cilvēka auras foto un video uzņēmumi, tomēr šī joma zinātnei joprojām ir tikai attīstības sākumposmā, nezināmā vēl ir vairāk kā zināmā.

aura

Viss, ko cilvēks domā un jūt, koncentrējas viņa aurā, tādēļ auras starojumu ietekmē kā cilvēka iekšējā pasaule, tā arī ārējā – vide, citi cilvēki, uzturēšanās dabā vai pilsētas apstākļos, skaņas, vārdi un pat runas veids, veselības stāvoklis. Kopumā aura ir ļoti spēcīgs pašatjaunojošs enerģijas kopums, kuru nopietni ievainot nemaz nav tik viegli. Šobrīd zinātnieki uzskata, ka smagus, neatgriezeniskus bojājumus cilvēka ēteriskajam ķermenim spēj nodarīt galvenokārt tikai divas lietas: atkarību izraisošas vielas kā narkotikas, alkohols utml. un skaļi trokšņi, piem., ļoti skaļa, destruktīva mūzika ar neharmonisku, raustītu ritmu.

beatles

Piem., šādi izskatās cilvēka aura pēc rokmūzikas klausīšanās, konkrēti – The Beatles “Come Together”. Fotogrāfijā redzama pilnīga auras izkropļošana, enerģijas noplūde no visiem centriem.

 

Savukārt harmoniska mūzika – tautas mūzika, klasiskā mūzika, austrumu mantras, dabas skaņas, zvanu skaņas attīra auru, pastiprina un izlīdzina tās starojumu. Aura iegūst mirdzumu un tīras, skaistas nokrāsas.

Kā rāda pētījumi, mūzikas ietekmi uz cilvēku un vidi nav iespējams kontrolēt. Tādā veidā mūzika ietekmē cilvēkus un ienes savas korekcijas cilvēka ķermeņa pastāvīgajās molekulu vibrācijās. Un tikai cilvēks pats kļūst atbildīgs par to, kādu mūziku viņš klausās un ar kādām vibrācijām “baro” savu enerģētisko lauku jeb auru.

Zinātniski pētnieciskajā darbā iesaistītie speciālisti atzīst, ka ja mēs ikdienā spētu redzēt, kā mūsu auru ietekmē ritmiski kropļotā mūsdienu mūzika, tad pret nekontrolētu mūzikas klausīšanos izturētos jau daudz nopietnāk.

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s