Festivāls bērniem par godu Starptautiskajai ģimenes un bērnu aizsardzības dienai

1527497652-1(1).jpg

Par godu Starptautiskajai ģimenes un bērnu aizsardzības dienai Kalnciema kvartālā 2. jūnijā plkst. 10.00-16.00 notiks ikgadējais bērniem un jauniešiem veltītais festivāls „DARI PATS”, kur ģimenes ar bērniem varēs iesaistīties vairāk nekā desmit izglītojošās aktivitātēs un izklaidēs. Kā galvenos notikumus jāizceļ brīvdabas Latvijas Leļļu teātris viesizrādi „Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”, LULU laikmetīgo operu cikls iestudējumus „Mazais princis” un „Pēterītis un vilks”, kā arī izdevniecības liels un mazs grāmatas „Suns, kurš atrada skumjas” atklāšanu.

Šogad festivālā akcentēta taktilā jeb taustes maņa, lai aktualizētu, ka informāciju iespējams iegūt ne tikai vizuālā vai audiālā veidā. Visas dienas garumā Kalnciema kvartāla teritorijā interesenti varēs iesaistīties 9 aktivitātēs – laikmetīgo deju meistarklasē un darbnīcās iepazīt un sataustīt dažādus materiālus – stiklu, mālu, krītus, vasku un citus. Festivālā tiks pievērsta uzmanība arī otrreizējās pārstrādes materiāliem, kuriem jaunākie apmeklētāji varēs piešķirt jaunu dzīvi. Bez tam bērniem būs iespēja iemācīties šaut ar loku, papildus aizraujoši apgūstot vēsturi.

Tirgū rīta saldās brokastis nodrošinās Pankūkmānija, kas parūpēsies par mazu pankūku cepšanu ar dažādām saldām piedevām. Varēs nogaršot arī bioloģiskos smūtijus no TRU Food un Anitas Strazdas krāsainās piparkūkas. Par apmeklētāju stilu parūpēsies bērnu zīmols PetraLV. Jaunums Kalnciema kvartāla tirgū ir pasaulē populārais „slaims” jeb taktilā mīcāmrotaļlieta.

http://www.kalnciemaiela.lv/lv/

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s