Vārdi ietekmē cilvēka DNS

dusmas

Cilvēkus ietver biolauks, un mūsdienu izpratnē biolauks ir torsiona lauku kopums. Torsionu lauki ir milzīga informācijas plūsma, tie veido kopēju bezgalīgu sistēmu, kurā signāla pārraides ātrums ir acumirklīgs (termins “laiks” neeksistē).

DNS un olbaltumvielas satur dzelzs atomus, līdz ar to tās ir kā antenas, kas vērstas kosmosā. Tās saņem informatīvas norādes, kā jāizskatās cilvēkam, augam, dzīvniekam.

Bioloģijas zinātņu kandidāts Pjotrs Garjajevs uzskata, ka ar vārda un runas (tātad – ar domas palīdzību, jo runa ir domas rezultāts) cilvēks kā tēlnieks veido savu ģenētisko aparātu un attiecīgo informāciju nodod nākamajām paaudzēm. Ja šī informācija ir negatīva, no paaudzes paaudzē lavīnveidīgi pieaug pašiznīcinošās informācijas daudzums.

Pētnieki ir izstrādājuši ierīci, kas pārveido cilvēka vārdus elektromagnētiskajās svārstībās, kas ietekmē DNS pēctecības molekulas. Ja cilvēks nepārtraukti lamājas, viņa hromosomas tiek plosītas un locītas, gēni mainās vietām un DNS sāk izstrādāt pretdabiskas programmas. Tā pakāpeniski pēctečiem tiek nodota pašlikvidācijas programma.

Pjotrs Garjajevs un tehnisko zinātņu kandidāts Georgijs Tertišnijs ar zinātnieku izstrādātās aparatūras palīdzību konstatēja, ka lamuvārds izraisa mutācijas efektu, kas līdzvērtīgs 1000 rentgenu spēcīgam radiācijas starojumam.

Eksperimenti ar augiem

Eksperimenti vairāku gadu garumā tika veikti, izmantojot sīkplikstiņa sēklas. Zinātnieki noteiktā laikposmā sēklām veltīja dažādus aizskarošus vārdus, nolādēja un gānīja tās. Gandrīz visas lādētās sēklas aizgāja bojā, bet tās, kuras izdzīvoja, bija ģenētiski kroplas. Šie monstri pārcieta neskaitāmas slimības un nodeva tās tālāk mantojumā. Pēc vairākām paaudzēm šo sēklu pēcteči pilnībā deģenerējās.

Tika veikts arī pretējs eksperiments – zinātnieki “svētīja” sēklas, kas bijušas pakļautas spēcīgam radioaktīvajam starojumam. Sajauktie gēni, sarautās hromosomas un DNS spirāles nostājās savās vietās un saauga. Nogalinātās sēklas atdzīvojās.

Tā kā mutācijas efekts nebija atkarīgs no izrunāto vārdu skaļuma, zinātnieki nonāca pie slēdziena, ka informatīva ietekme uz DNS ir noteiktiem vārdiem.

Teiksiet, ka cilvēku nevar salīdzināt ar plikstiņu? Nekā nebija – ģenētiskais aparāts visiem dzīvajiem organismiem darbojas pēc vieniem un tiem pašiem principiem!

 

Pilns raksts:

https://www.delfi.lv/orakuls/ezoterika-un-zinatne/47223567_vardi-ietekme-cilveka-dns-kas-notiek-ja-biezi-lamajamies

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s