ASV politikas centrā – homoseksualitāte un transgenderisms

Jaunais ASV prezidents Džo Baidens šonedēļ parakstīja rīkojumu, kas nosaka, ka ASV ārpolitikas centrā būs homoseksualitātes un transgenderisma aizsardzība un  veicināšana. Dokumentā teikts: “visiem ASV departamentiem un aģentūrām, kas nodarbojas ar ārpolitikas jautājumiem, jānodrošina, ka ASV diplomātija un finansējums veicina un aizsargā lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu, kvīru un interseksuālu cilvēku cilvēktiesības visā pasaulē”.

Cilvēktiesību aizstāvjiem rada bažas fakts, ka šajā gadā 10 miljoni ASV dolāru tiks novirzīti “Globālajam līdztiesības fondam” (Global Equality Fund), kas ļaus ASV valdībai iekļaut tā saucamajā melnajā sarakstā ārvalstu reliģiskos līderus, kuri iestājas par dabisku ģimeni un pret LGBT uzkundzēšanos. Reliģiskajiem līderiem varētu piemērot tādas pašas sankcijas, kādas tika piemērotas Krievijas oligarhiem, aizliedzot tiem iebraukt ASV. Sankcijas skars arī nevalstiskās organizācijas, kas iestājas pret gender ideoloģiju un par dabisku ģimeni.

Vairāk lasīt: http://asociacijagimene.lv/baidens-lgbt/?fbclid=IwAR2jpa6vh3eonn0tq_INfIaBvFjG-UJjnGkYKzugDwoGFtKk-V0gftv5Qj8

MEMORANDS ĢIMENES VĒRTĪBU STIPRINĀŠANAI

Iespēja kā privātpersonai, NVO, draudzēm un uzņēmumiem parakstīties par ģimenes vērtību stiprināšanu:

http://asociacijagimene.lv/memorands/

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s