Tiem, kas stāv krustcelēs

Jūs paši pēc savas, Radītāja dotās brīvās gribas izvēlaties starp divām pasaulēm: iluzoro pasauli un Dievišķo pasauli, jūs izvēlaties palikt evolucionārā ceļa nomalē vai veiksmīgi dodaties pa evolūcijas pakāpēm.

Tomēr daudziem līdz šim laikam nav saprotama šī Mācība par izvēli. Es paskaidrošu. Izvēles jūs izdarāt pastāvīgi. Jums nav acīm redzams, ka jūs izdarāt izvēles starp pasaulēm. Nē, jūs darāt parastās lietas, darbojaties savā profesijā, un savas darbības gaitā jūs izdarāt izvēli.

Labākai izpratnei es minēšu konkrētus piemērus. Piemēram, jūs esat ārsts, un jums ir jāizlemj ievadīt pacientam kaitīgu vakcīnu vai arī ieteikt veselībai kaitīgas zāles vai ne. Ja jūs vada bailes zaudēt darbu, bet ne vēlēšanās palīdzēt pacientam, tad jūs izvēlēsieties lietot pacientam bīstamus līdzekļus. Pēc būtības, jūs izvēlaties nogalināt cilvēku, tikai ar vairāk izsmalcinātām metodēm. Lūk, jūs esat rīkojies mums pretējo spēku pusē. Vai arī jūs esat programmētājs un savas profesionālās darbības gaitā piedalāties programmu izstrādē, kuru dēļ cilvēce nonāk globālā mums pretējo spēku kontrolē. Tā jūs kļūstat par šo spēku līdzdalībnieku. Jūs izdarījāt izvēli par labu iluzoriem spēkiem.

Jūs esat spēku struktūru pārstāvis, un jūs izvēlaties lietot ieročus pret sievietēm, bērniem, veciem cilvēkiem. Jūs īstenībā nogalināt savu paša dvēseli. Atņemat savas dvēseles evolūcijas turpinājumu. Jūs esat ierēdnis vai valsts varas pārstāvis. Jūs pieņemat likumus, kuri postoši ietekmē cilvēkus un viņu galvenās vajadzības: pārtiku, mājokli, bērnu izglītību, iedzīvotāju veselību. Jūs jau piedalāties nedievišķīgās lietās, jūs jau pārkāpjat Dievišķo likumu.

Lūk, tā katrs no jums bailēs zaudēt amatu, darbu, naudu, izdarāt savu izvēli. Pēc būtības tā ir izvēle, kas piesaista jūs matērijai. No bailēm zaudēt kaut kādus mītiskus labumus, jūs izdarāt izvēli, kas piesaista jūs matērijai. Jūs paši zaudējat savu brīvību. Kad jūs nedarbojaties saskaņā ar Dievišķo likumu, jūs atraujat sevi no Dieva. Šīs izvēles sekas būs verdzība materiālajā plānā. Īstenībā jūs atsakāties no savas Dieva dotās brīvās gribas, lai nezaudētu kaut kādus labumus fiziskajā pasaulē. Un jūs kļūstat par matērijas vergiem. (..)

Tagad ir pienācis laiks, par ko mēs daudzkārt brīdinājām: graudu atdalīšana no pelavām. Neviena dvēsele, kas izvēlējās iluzoro pasauli, nevarēs pāriet jaunajā kosmiskā cikla posmā. (..)

Daudzi glābs sevi un savu mantību, nododot un slepkavojot. (..)

Es atnācu stiprināt jūs ticībā un nepieciešamībā varoņu īpašību atmodā, garīgu varoņu, kuri ir gājuši uz krustā sišanu, uz sārtiem, bet nav nodevuši savu pārliecību, savu ticību un kalpojuši Patiesībai līdz galam. (Kungs Maitreija, 19.06.2020.)

Mēs neiznīcinām cilvēci. Cilvēce pati sevi iznīcina. Visi zinātnes izgudrojumi kļūst par nogalināšanas ieročiem, kad notiek atteikšanās no Augstākā Tikumiskā likuma, Dievišķā likuma cilvēku dzīvē. (..)

Nekad neaizmirstiet, ka jūsu galvenā izvēle dara jūs nemirstīgus vai iznīcīgus. Šī ir tā izvēle, kas jums ir galvenā – Dievs vai jūsu apkārtējā, iznīcīgā, iluzorā pasaule. (Sanats Kumara, 19.12.2019.)

Ja pat visa cilvēce pārliecināti soļos uz bezdibeni, jūsu uzdevums ir pamatoties uz Dievu jūsos un rīkoties pēc Sirdsapziņas visgrūtākajās situācijās. Izvēle vienmēr ir viena: jūs izvēlaties nemirstību savai dvēselei vai izvēlaties ienesīgu un komfortablu dzīvi savam ķermenim. (Kungs Maitreija, 19.12.2018.)

http://www.sirius-riga.lv

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s