Izvēlies veselīgo, izvēlies latvisko

db-1Ar prieku varam vērot, kā pēdējā laikā arvien biežāk parādās iespēja iegādāties bioloģiski audzētus/ražotus produktus no mūsu pašu zemniekiem vai mājražotājiem. Rīgā ir vairāki šādas produkcijas veikaliņi un tirdziņi, kā arī darbojas speciālas nodaļas lielākajos Rimi lielveikalos. Mazpilsētās gan pagaidām tamlīdzīgs pastāvīgs piedāvājums ir retums.

Tomēr jaunu iespēju paver internetveikali, kas dažkārt piedāvā produkciju nogādāt līdz pat mājas slieksnim, ja atrodaties “pierīgā”, piem., http://www.svaigi.lv u.c.

Liels palīgs, lai sāktu saprast, kas vispār ir bioloģiskā saimniecība un bioloģiski tīrs produkts, kāpēc tas ir svarīgi un kur tādu produkciju iegādāties, ir portāls http://www.biologiski.lv. Šeit var atrast visu informāciju par to, kā saimniecības iegūst bioloģisko sertifikātu, kā tiek kontrolēta produktu kvalitāte un kāds ir gan veikalu, gan tirdziņu, gan internetveikalu piedāvājums. Tepat arī plaša iespēja uzzināt, kas ir “Tiešās iepirkšanās kustība”, kas līdz ar sabiedrības lielāku interesi  kļūst arvien populārāka Latvijā.

Būsim veseli un dzīvespriecīgi, atbalstīsim tīru vidi, tīrus produktus un atbildīgus ražotājus!

 

 

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s