Ietērpsim Latvijas dzimšanas laiku savas sirds labestībā – ikgadējā labas gribas akcija 10.-19.nov.

Valdis Svirskis – (filosofijas zinātņu maģistrs un filosofijas, retorikas un reliģisko ideju vēstures pasniedzējs) jau kopš 2014. gada ikvienu aicina piedalīties ikgadējā akcijā Latvijas gaišai nākotnei.

svirskis

Ar vienu pilienu sākas jūra,

ar vienu cilvēku – tauta,

ar vienu sirdi – pasaule

Mūsu ārējā dzīve aug un veidojas no mūsu iekšējās dzīves, no tās labās gribas, ko iesējam savās sirdīs.

Gluži tāpat ir tautām, valstīm un pasauli kopumā – tā iekrāsojas un piepildās ar vērtībām un sirds īpašībām, kuras apzināti lolo un kopj cilvēki, kas tās veido.

Tādēļ:

Pēc labākās pārliecības, ticības un iespējām, ikviens mīļi aicināts no sirds ietērpt un piepildīt Latvijas dzimšanas laiku – klusā laba vēlējumā, lūgšanā, meditācijā un pateicībā 3, 5, 7  vai vairāk minūtes vienā , divos vai arī visos četros laikos plkst.  7.00,  13.00,  19.00  un  22.00 no šā gada 10. novembra līdz 19.novembrim.

Apvienojot mūsu sirds tīrākās jūtas, domas un vēlējumus, pieaug mūsu kopējā spēja skaidrāk redzēt, dziļāk izjust un tādēļ pilnīgāk risināt tagadnes problēmas, pāraugt vakardienas valgus un tiekties uz labāku, iekšēji bagātāku un ārēji mierpilnāku nākotni.

Pat ja mēs nezinām, kas ir vispiemērotākais, labākais šeit un šobrīd kādam cilvēkam, tautai vai visai pasaulei, mēs allaž varam nekļūdīgi noskaņoties uz to, lai piepildās ik katram patiesi svētīgais un patiesi nepieciešamais; lai dzīvē arvien vairāk izpaužas tās īpašības, bez kurām cilvēkos nevar pastāvēt cilvēcība: Gaisma, Miers, Mīlestība, Piedošana, Saskanība, Nesavtība un Pateicība.

Šī ir sirsnības, ne politikas ierosme, tāpēc aicināts ikviens dalīties ar to, lai tā spēj aizsniegt katru, kuram mīloša, nevienaldzīga sirds, jo patiesi – labas gribas ierosmes īstenojas tikai labas gribas cilvēku kopdarbībā.

Ar pateicību,

akcijas brīvprātīgais koordinētājs

Valdis Svirskis

 

uzziņām/atsauksmēm: pieraksti@inbox.lv

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s