8. decembrī Mātes Marijas Žēlastības stunda

 

m_maria_statuia

Katru gadu 8. decembrī no 12:00 līdz 13:00 pēc vietējā laika norisinās Mātes Marijas “Žēlastības stunda”, kad ikkatrs, kurš piedalās Žēlastības stundā, var saņemt savu lūgumu piepildījumu.

Aizsākums šai dispensācijai meklējams notikumos Itālijā, kad laikā no 1946. gada 24. novembra līdz 1947. gada 8. decembrim Svētā Māte Marija vienpadsmit reižu parādījās Māsai Pierinai.

Māte Marija palūdza, lai māsa Pierina atnāk 8. decembrī pusdienas laikā uz baznīcu. „Tā būs mana Žēlastības stunda”, teica Marija. Māsa jautāja, kā viņai sagatavoties šai Žēlastības stundai. Uz to Svētā Māte atbildēja: „Ar lūgšanām un grēku nožēlu. Nolasi Dāvida 50. psalmu 3 reizes ar atplestām rokām. Žēlastības stundas laikā var tikt dāvātas daudzas garīgas žēlastības. Un Dieva žēlastība sasniegs viscietsirdīgākos un visnocietinātākos grēciniekus.”

Svētā Jaunava apsolīja, kas viss, ko ļaudis lūgs šīs Žēlastības stundas laikā (pat neiespējamais), tiks viņiem dāvāts, ja tas būs saskaņā ar Mūžīgā Tēva gribu.

8. decembra rītā cilvēki sāka nākt uz baznīcu un līdz pusdienas laikam bija sanākuši desmit tūkstoši cilvēku, no kuriem vairums stāvēja baznīcas ārpusē, jo baznīcā visiem nepietika vietas. Viņi lasīja Rozāriju. Pēkšņi briljantbalta gaisma nolaidās no baznīcas kupola, un parādījās pakāpieni līdz grīdai.

Kāpnes bija skaisti rotātas ar sarkanām, baltām un dzeltenām rozēm. Svētā Jaunava parādījās, izstarodama gaismu un balti tērpta. Pasmaidījusi, viņa sāka runāt maigā un mīlošā balsī:

„ES ESMU Šķīstība, visu Žēlastību Māte un mana mīļotā dēla Jēzus Māte. Es vēlos, lai jūs mani pazītu kā Noslēpumaino Rozi.
Es vēlos, lai katru gadu 8. decembrī pusdienas laikā jūs svinētu Žēlastības stundu. Daudzas garīgas žēlastības un fiziskas svētības tiks dotas tiem, kas lūgsies šīs stundas laikā.”

Tad viņa sāka lēni kāpt augšup pa kāpnēm, graciozi kaisīdama rozes. Uzkāpusi līdz vidum, viņa atkal ierunājās: „Es esmu ļoti laimīga, redzēdama šo lielo Ticības izpausmi.”

Daudzi slimnieki tika izdziedināti un daudzi brīnumi notika, piepildoties Svētās Mātes Marijas solījumiem.

 

Vairāk informācijas:

http://www.sirius-riga.lv (latv.val.)

http://www.sirius-ru.net (krievu val.)

 

 

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s