“Latvijas Grāmatu izstādē 2017” skolēnus sagaidīs ATBILDĪBAS stundas

No 24.-26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies grāmatniecības pasākums “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”.

lurda

 

Pasākuma ietvaros Labo un radošo darbu apvienība (LURDA) aicina skolniekus piedalīties Atbildības stundā, kas notiks gudrāko un izzinošāko Latvijas svētku – „Latvijas Grāmatu izstādes” – laikā Ķīpsalā 24. februārī. Atbildības stunda vienlaikus ir sirsnīgs un ļoti izglītojošs pasākums, kurā bērnus rosinam domāt un just.

Sarunas ir domātas visa vecuma un plašuma auditorijām. Par atbildību stāsta 8 gadus jauna, izglābta Austrumeiropiete Lote un viņas saimniece – žurnāliste, fotogrāfe un skolotāja Zanda. Sarunas ir arī kā uzvedums dzejā un mūzikā. 12 skaudru, sirsnīgu un patiesu dzīvnieku stāstu “Mums vienas asinis tev un man” un mazās Pogas dvēseles ceļojuma “Poga – pasaka maziem un lieliem. Sirds dziesmas” fragmentus lasa rakstniece un aktrise Dace Priede. Skolniekiem ir iespēja piedalīties interesantos konkursos par grāmatām, kuras vēsta par sirsnību un nesavtīgu attieksmi pret mūsu mazajiem brāļiem, pārbaudīt savas zināšanas dzīvnieku labturībā, minēt un kopā dziedāt dziesmas par dzīvniekiem.

Zinošākajiem balvas – grāmatas!

Gaidīsim Jūs 24. februārī „Jautrajā lasītavā”!

Pirmās stundas sākums plkst. 12.15.

Otrā stunda sāksies plkst. 13.20.

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s