„Par tikumības atdzimšanu masu medijos!”

Starptautiskā Sabiedriskā kustība „Par tikumību!” piedalās vispārējā akcijā „Par tikumības atdzimšanu masu medijos!”

TV

Dārgie draugi, jūs zināt, un katrs no jums savā dzīvē var sajust, ka pasaules sabiedrība piedzīvo ļoti kritisku laiku. Faktiski, cilvēces kolektīvā apziņa izvēlas, kādu attīstības ceļu turpmāk ies. Diemžēl cilvēce kopumā reti aizdomājas par mūžīgajiem Labā un Ļaunā jautājumiem, līdz ar to parastajam cilvēkam arvien mazāk un mazāk ir saprotams, kas īsti notiek pasaulē.

Ir acīmredzami, ka būtisku ietekmi uz masu apziņu atstāj tieši masu mediji, it īpaši televīzija. Diez vai kāds apstrīdēs faktu, ka līdz pat 90 % informācijas, ko tiražē masu mediji, ir melīga, amorāla un netikumīga, tāda, kas nav vajadzīga cilvēka garīgi – tikumiskajai izaugsmei.

Aizdomāsimies par to, kādu produktu mums šodien piedāvā TV. Obligātā alkohola un seksa propaganda visās, īpaši jauniešu, filmās, seriālos un raidījumos. Tādus vārdus kā atturība, pieticība, šķīstība, sirdsapziņa reti var dzirdēt no ekrāna. Tā vietā – seksuālā „audzināšana”, pastāvīga vardarbība, brīvu attiecību un izvirtību propaganda, patērētājsabiedrības dzīvesveida kultivēšana un nebeidzami humoršovi, kas izsmej cilvēka visdārgāko un svētāko.

Sekas šādai masu mediju ietekmei ir graujošas. Šķiršanās un pašnāvību skaita paaugstināšanās, augsts alkohola un nikotīna patēriņa līmenis, morālā un tikumiskā degradācija – tādi ir masu mediju ietekmes rezultāti. Dažbrīd šķiet, ka tas tiek darīts apzināti un visus medijus vada ļauni spēki. Mēs visi bez izņēmuma esam šīs informatīvās agresijas upuri, taču vislielāko triecienu saņem bērni un jaunieši.

Atkarībā no cilvēces kolektīvās izvēles tuvākajā laikā notiks vai nu ass pagrieziens uz tikumības atdzimšanu, un attiecīgi – uz sabiedrības labklājību un uzplaukumu, vai arī otrādāk  – notiks lejupslīde un pilnīga degradācija, kas skars visas cilvēces dzīves sfēras.

Šajā situācijā nav iespējams ieņemt neitrālu pozīciju. Jūs nevarat līdzīgi strausam noslēpt galvu smiltīs un gaidīt labākus laikus. Ja šobrīd nesāks aktīvi darboties katrs sabiedrības loceklis, labāki laiki nepienāks nekad.

KO DARĪT?

Pirmkārt, apstājieties uz 5 minūtēm, atcerieties, ko jūs parasti skatāties televīzijā vai kino. Aizdomājieties, ko tas jums māca, un izlemiet, vai to jums būtu jāskatās. Mēs piedāvājam sākumā ierobežot jūsu visēdāja apetīti. Masu mediji pieskaņojas cilvēces vidējam apziņas līmenim. Atsakieties no informācijas surogātu patērēšanas, un, konkurences cīņas dzītie masu mediji sāks pielāgoties jūsu apziņas līmenim. Pieņemiet lēmumu un izrādiet GRIBU, lai to realizētu dzīvē. Atteikušies no visa tā, kas piepilda jūsu dzīvi ar kaitīgu un primitīvu informāciju, jūs iegūsiet ļoti daudz brīvā laika, ko varēsiet novirzīt pašmācībai un pašattīstībai, varēsiet realizēt savus sapņus un padarīt pasauli labāku.

Otrkārt, izplatiet šo vēstuli. Jūs variet to vienkārši izvietot savās sociālo tīklu lapās, variet aizsūtīt draugiem, variet ievietot to forumā vai izsūtīt masu medijiem. Informācijas izplatīšana – tas ir nestrukturēts sabiedrības vadīšanas process (ar to arī nodarbojas TV); piedalieties šajā vadībā. Jo vairāk cilvēku iepazīsies ar šo vēstuli, jo vairāk cilvēku apzinās problēmu un sāks meklēt tās risinājumu.

Ar cieņu un cerību uz atbalstu,

Starptautiskā sabiedriskā kustība „Par tikumību!”

Šis aicinājums ir sagatavots projekta „Iemāci labu” atbalstam (saite:  http://whatisgood.ru).  Jūsu piedalīšanās palīdzēs šim aicinājumam tikt sadzirdētam visās pasaules malās.

Advertisement

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s